Суспiльство

Янукович занепокоєний демократією у Білорусі

Україну турбує питання розвитку демократії в Білорусі, заявив прем'єр-міністр України Віктор Янукович.

Відповідаючи на питання після свого виступу в центрі стратегічних і міжнародних досліджень у понеділок у Вашингтоні, він відзначив, що обговорював питання демократії в Білорусі з прем'єр-міністром цієї країни Сергієм Сидорським під час засідання глав урядів країн СНД у Мінську, передає «Інтерфакс-Україна».

« Білоруси самі відчувають необхідність демократичних змін і, на мою думку, вони проходитимуть еволюційно», - сказав Янукович. Він підкреслив, що «білоруське суспільство здорове». «Я знаю, там сильний народ і він подолає проблеми, які перед ним стоять», - сказав український прем'єр.

Янукович відзначив, що відносини України і Білорусі будуються на принципі взаємовигідності, а політика Білорусі відносно України дружня, стабільна і добросусідська.