Сьогоднішнє голосування за відставку міністра закордонних справ України Бориса Тарасюка і міністра внутрішніх справ Юрія Луценка означає, що коаліція не збирається дотримуватися законодавства України. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, заявив журналістам народний депутат України, член фракції «Наша Україна» Петро Порошенко.
«Ухвалення подібних рішень підкладає бомбу під їх легітимність», - сказав він.
Порошенко відзначив, що на місці Секретаріату Президента України подав би до суду щодо легітимності прийняття подібного рішення. На його думку, Василь Цушко на посаді міністра внутрішніх справ України «це найменше зло».
Депутат підкреслив, що з таким міністром як Цушко, є «дуже серйозні надії» на те, що МВС України не використовуватиметься як інструмент політичного тиску.
