Мер Києва Леонід Черновецький проїхав в метро від станції «Дарниця» до ст. «Хрещатик».
Черновецький після того, як перерізав символічну стрічку і відкрив другий вихід на станції метро «Дарниця», піднявся на другий поверх в касовий зал по ескалатору, пройшов через турнікети на платформу. Якраз у цей момент був поданий порожній потяг метро, виготовлений на заводі «Вагонмаш» (Санкт-Петербург). Черновецький всупереч очікуванням журналістів сів не в пасажирський вагон, а в кабіну машиніста, пише «Газета по-київськи».
Потяг проїхав без зупинки від станції «Дарниця» до станції «Хрещатик». Коли після поїздки у Черновецького запитали, чи потримався він за пульт машиніста, мер відповів: «Так, мені дали за нього потриматися».
Як повідомив сьогодні під час відкриття другого виходу на ст. метро «Дарниця» заступник голови КМДА Іван Салій, Київ цього року отримає 37 вагонів, з них 22 із Санкт-Петербурга.
