Апеляційний суд Києва продовжить розгляд справи про виконавців вбивства журналіста Георгія Гонгадзе у вівторок, 21 листопада.
Сьогодні на засіданні суд допитував свідка у справі начальника Таращанського районного відділення Карного розшуку, капітана міліції Олександра Кучера. Під час допиту свідок повідомив, що восени 2000 року він обіймав посаду оперуповноваженого у справах неповнолітніх Таращанського райвідділу міліції, інформують «Українські новини».
Як повідомляло агентство, розгляд справи про виконавців вбивства Гонгадзе Апеляційний суд Києва почав 9 січня.
У вбивстві журналіста звинувачують 3 колишніх співробітників Департаменту зовнішнього спостереження і кримінальної розвідки МВС Валерія Костенка, Миколу Протасова і Олександра Поповича. Ще один обвинувачений - колишній керівник згаданого департаменту МВС Олексій Пукач - перебуває в розшуку.
Раніше Генпрокуратура заявила, що в суд була передана лише перша частина справи, що стосується лише виконавців вбивства. Друга частина справи стосується встановлення замовників і організаторів цього злочину.
