Литва і надалі буде підтримувати Україну на її шляху до євроатлантичних структур. Про це заявив журналістам Президент Литви Валдас Адамкус після зустрічі у Києві з Президентом України Віктором Ющенком.
Адамкус зазначив, що хоче висловити підтримку Україні. «Не дивлячись на окремі зміни у відносинах між Литвою і Україною, нас об'єднує те, що ми маємо спільне стратегічне бачення, тобто ми повинні зміцнювати безпеку, стабільність в цьому регіоні і разом вирішувати питання, які нас зближують», - сказав Адамкус.
На його думку, створення Ради президентів України і Литви закладає основу для такої співпраці. Він зазначив, що Литва і надалі буде підтримуватиме шлях України до демократії і реформ, до євроатлантичних цінностей. «Сподіваюся, що ми і далі будемо йти разом», - сказав Адамкус, повідомляє «УНІАН».
Президенти обох країн обмінялися високими державними нагородами. Зокрема Ющенко вручив Адамкусу «Орден за заслуги» першого ступеня. Вручаючи нагороду, він відзначив вагомий внесок Адамкуса у розвиток двосторонніх відносин, а також подякував литовському колезі за допомогу у вирішенні політичної кризи 2004 року.
Своєю чергою Адамкус вручив Ющенку Орден Вітаутаса Великого із золотим ланцюгом. Президент Литви також відзначив вагомий внесок Ющенка у двосторонні відносини Литви і України, а також роль Ющенка у становленні демократії в Україні.
