Сьогодні голова Верховної Ради України Олександр Мороз прокоментував вихід із складу НСНУ народного депутата України Миколи Катеринчука. Про це повідомляє кореспондент ForUm’у.
«Якщо він (Катеринчук - ред) з партії вийшов, це його справа», - коротко прокоментував цю інформацію журналістам Голова Верховної Ради.
Нагадуємо, що Микола Катеринчук ухвалив рішення вийти з лав НСНУ.
Про це він повідомив на прес-конференції у понеділок в Києві.
" Для мене ця партія закінчилася. Я ухвалив рішення", - сказав він.
"Але я залишаюся зі своїми ідеями, зі своїми принципами, я впевнений, що таких як я людей в нашій партії дуже багато, які знають, що робити в політиці, як потрібно будувати політику, що робити , щоб виборці нас зрозуміли і не опускали очі після наших політичних дій", - зазначив депутат.
" Я впевнений, що в суспільстві з'явилася необхідність нового політичного проекту, нової демократичної партії, де будуть принципові політики. Я пов'язую далі своє майбутнє уже з такими політиками, як Луценко, Кириленко, Яценюк, Стецьків та інші, яких я проситиму приєднатися до створення нового проекту, в якому домінуватимуть принципи, а не інтереси", - наголосив він.
