У Донецьку названий кращий проект пам'ятника російського літака Ту-154, що загинув в катастрофі.
Як повідомили в прес-службі Донецької облдержадміністрації, до участі в конкурсі з створення проекту пам'ятникам було запрошено вісьмох скульпторів, п'ятьох архітекторів і чотири архітектурні майстерні.
За підсумками конкурсу кращим визнано ескізний проект архітектора Величка (архітектурна майстерна ”Алтунін”). Решті учасників конкурсу висловлена подяка, всі вони нагороджені Почесними грамотами облдержадміністрації.
У прес-службі також уточнили, що незабаром проект-переможець буде переданий для розгляду російській стороні. Після отримання узгодження на місці трагедії почнуться будівельні роботи, передає «УНІАН».
Як повідомлялося, катастрофа російського літака Ту-154, який здійснював рейс ”Анапа-Санкт-Петербург”, сталася 22 серпня 2006 року у селища Суха Балка під Донецьком. В результаті катастрофи загинуло 170 людей. 15 вересня 2006 року за розпорядженням голови облдержадміністрації Володимира Логвиненка був оголошений обласний конкурс на кращий проект пам'ятника жертвам катастрофи.
Крім того, Логвиненко звернувся до представників Міжурядової комісії з розслідування причин катастрофи з проханням залишити один з фрагментів лайнера для подальшого використання його як елемента майбутнього пам'ятника.
