В Одесі впало 50 метрів забору, до якого були прикріплені рекламні щити. Одна людина загинула, ще одна травмована.
Великий отвір двометрового бетонного забору з рекламою упав у понеділок на проїжджу частину . На місці події зараз працюють медики і пожежники, передає «Інтерфакс-Україна».
За попередньою версією, причиною аварії стала «парусність» незакріплених конструкцій. В Одесі в понеділок дув сильний вітер.
Як повідомили співробітники МНС, щити не були належним чином закріплені, а саме - було відсутнє спеціальне кріплення в землі . Самі щити були прикріплені безпосередньо до забору.
Загиблому 28-років і стільки ж - потерпілому , який доставлений у важкому стані в обласну лікарню. Представники залізниці, у відомстві яких розміщений об'єкт, поки від будь-яких коментарів відмовляються.
На місце події ще не прибули представники рекламної компанії, якій належать щити.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом