Архiв

На українському кордоні на три години затримали берлінський потяг

Берлінський потяг, який слідував до Києва, довелося затримати на кордоні через контрабанду більш ніж на три години.

Як повідомили у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ Державної прикордонної служби України, зокрема, в цьому потягу вчора о 15.30 прикордонники і митники залізничного пункту пропуску «Ягодин» знайшли одну з найбільших цього року партій телефонної контрабанди. Товар вартістю понад 440 тис. грн. був захований в порожнинах одного з вагонів потягу №30 «Берлін – Київ».

Власника контрабанди виявити не вдалося, проте прикордонники переконані, що без участі двох провідників потягу, громадянок України, завантажити таку кількість «лівого товару» навряд чи було б можливо, передає «УНІАН».

Також під час подальшого огляду вагону правоохоронці знайшли під полицями ще одну партію незадекларованого товару, власником якого виявився електромеханік потягу – мешканець Києва. Залізничник перевозив автозапчастини иа предмети широкого вжитку на суму близько 18 тис. грн.