Народний депутат України, заступник голови фракції Партії регіонів Євгеній Кушнарьов заявляє, що Партія регіонів прагнула влади, щоб забезпечити стабільний соціально-економічний розвиток країни. Про це говориться у звернені Кушнарьова з нагоди 9-річниці створення Партії регіонів.
«Безуспішні потуги помаранчевих, що отримали в ході виборів негативну оцінку результатів свого правління за неповних півтора року, створити так звану «демократичну коаліцію» зайвий раз продемонстрували принципову відмінність наших підходів. Нам не потрібна влада заради влади. Для нас вона лише інструмент повернення суспільства на шлях стабільного соціально-економічного розвитку», - заявив Кушнарьов.
Народний депутат ще раз підкреслив, що Партія регіонів як і раніше виступає за формування широкої коаліції відповідальних політичних сил. «Україні як повітря необхідна єдність, але не декларативне, демагогічне, приховуюче під собою прагнення низки національно стурбованих політиків стримати свободу думки і самовираження значної частини її громадян. Наш ідеал – єдність українського народу в різноманітті його культурних і духовних традицій», - відзначив він, передає «УНІАН».
«Партія регіонів біля керма реальної влади. Вивірити вірний курс державного корабля між мілин і рифів збанкрутілого помаранчевого режиму можна тільки відповідаючи на глибинні сподівання співвітчизників, серед яких одвічне прагнення до мирної праці і повага людської гідності кожного. І лише від нас, що взяли на себе відповідальність, залежить, чим ми розплатимося за кредит довіри, отриманий від суспільства перед 10-річчям Партії регіонів», - сказав Кушнарьов.
