Суспiльство

До України прибула делегація військових з Азербайджану

До України прибула військова делегація Азербайджанської Республіки для обміну досвідом у сфері підготовки кадрів.

Як повідомили в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, під час візиту представники військової делегації Азербайджану планують обмінятися досвідом зі своїми українськими колегами в галузі впровадження стандартів НАТО в систему військової освіти, передає «УНІАН».

Захід проходитиме відповідно до Плану двосторонньої співпраці між оборонними відомствами України і Азербайджанської Республіки на 2006 рік.

Під час візиту планується обговорити перспективи розвитку співпраці між арміями двох країн у сфері військової освіти і встановлення співпраці між військовими ліцеями України і Азербайджанської Республіки. Також сторони мають намір обмінятися інформацією щодо реформ в системі військової і національної освіти, і досвідом в області впровадження стандартів НАТО в систему військової освіти.

Візит триватиме до 26 жовтня.