У неділю, 22 жовтня, було завершено підключення житла Києва до теплопостачання.

Як повідомляється на офіційному сайті АЕК «Київенерго», за станом на 6.00 23 жовтня в місті до теплопостачання були підключені 12 тис. 467 споживачів (78,1%). Завершено пуск тепла в житлові будинки всіх форм власності. Теплоносій подається в адміністративні будівлі і об'єкти соціально-побутової сфери – на цей момент охоплено 1 тис. 328 споживачів (28,3%).

За даними компанії, відмовляються від підключення 2 лікувальні установи столиці. Усуваються пошкодження в дитячому садку і будинку дитячої творчості в Шевченківському районі. Причини не пояснюються, повідомляє «УНІАН».

Своєю чергою заступник голови Київської міської державної адміністрації Денис Басс, як повідомляє прес-служба КМДА, закликає киян, у яких квартира, можливо, залишається без обігріву, поцікавитися у працівників власного ЖЕКу, чому відсутнє опалення. В разі подальшої відсутності опалення кияни можуть звернутися зі скаргою за телефоном «CALL-центру»: 051.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

292