Суспiльство

Бюджет-2007 не стане бюджетом проїдання?

Народний депутат України Анатолій Кукоба заявив, що проект бюджету-2007 він охарактеризував би як оптимістичний. про це ForUm’y повідомили у прес-службі ПР.

«Ситуація навколо розробки проекту бюджету-2007, звичайно, непроста. Внесено велику кількість поправок, котрі слід розглянути й опрацювати. І це є нормальним, є свідченням того, що народні депутати з усією відповідальністю ставляться до справи. Не слід скидати з рахунку і той факт, що нинішній бюджет є розбалансованим, ситуацію слід поправляти», - сказав Кукоба.

«Подеколи роздаються голоси з приводу того, що, мовляв, проект незбалансований, у ньому значно урізана соціальна складова. Як член бюджетного Комітету Верховної Ради України хочу зазначити, що згадані розмови не мають під собою будь-яких підстав. Соціальні питання в документі будуть виписані чітко й аргументовано, що, безумовно, сприятиме соціальній захищеності наших людей, а особливо тих, хто цього гостро потребує», - зазначив він.

Кукоба згоден з твердженням, що бюджет буде соціально напруженим, але вважає що це не буде бюджет проїдання. «Я його скоріше б охарактеризував як оптимістичний, як бюджет розвитку», - сказав нардеп.