Суспiльство

Кушнарьов: Треба вдосконалювати систему влади

Кушнарьов: Треба вдосконалювати систему влади

Україна потребує термінового вдосконалення системи влади. Таку думку під час онлайн-конференції на ForUm’і висловив народний депутат України, один з лідерів фракції Партії регіонів Євгеній Кушнарьов.

Кажучи про непередбачуваність рішень «помаранчевої влади», депутат заявив: «До влади, дійсно, прийшла "політична шпана". Вихід один - удосконалювати саму систему влади і проводити в неї професійних, патріотично налаштованих людей. Таких, на щастя, в країні не мало».

Кажучи про те, чому він не зайняв міністерське крісло, Кушнарьов підкреслив: «Я, дійсно, усвідомлено прийняв для себе рішення залишатися в парламенті. Я багато років віддав виконавчій владі. Я не те, щоб втомився, швидше, я не бачу поки того формату влади, який дозволив би мені найбільш ефективно реалізувати свій потенціал».

«Структуру влади в Україні, а головне відносини в ній, потрібно дуже суттєво змінювати», - підкреслив депутат і додав: «Ми почали цей процес, і успішне продовження його, у вирішальній мірі, залежить сьогодні від парламенту. Тому я сьогодні там. Що буде завтра – подивимося».

В той же час, Кушнарьов відповідаючи на запитання про те, чи не пора оголошувати війну українському націоналізму, виказав думку, що між інтегральним націоналізмом і фашизмом можна поставити знак рівності.

«Відомий канадський учений, історик українського походження Орест Субтєльний поставив знак рівності між українським інтегральним націоналізмом і фашизмом», - сказав депутат і додав: «Я з ним абсолютно згоден. Не випадково представники ОУН зустрічали фашистів на українській землі з хлібом-сіллю, іконами і корогвами».

Кажучи про наслідки націоналізму, депутат висловив думку, що «войовничий націоналізм - це горе для будь-якого народу».

«Але заспокоюватися не можна», - заявив депутат.