Свiт

З Москви були депортовані 700 громадян Грузії

З Москви були депортовані 700 громадян Грузії

Московські суди за дев'ять днів винесли рішення про адміністративне видворення майже 700 громадян Грузії.

"З 5 по 13 жовтня московськими судами було ухвалено рішення про адміністративне видворення 682 громадян Грузії, які порушили міграційне законодавство Росії", - повідомила прес-секретар Мосміськсуду Ганна Усачова.

Вона наголосила, що суди "в 99% випадків ухвалюють рішення про видворення тих громадян, які порушили міграційне законодавство".

"Зовсім незначна частина матеріалів, представлених правоохоронними органами, про видворення порушників повертається в органи на дооформлення", - сказала Усачова, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Прес-секретар Мосміськсуду повідомила, що 10 і 11 жовтня в суди Москви надійшло 225 матеріалів про адміністративне видворення громадян Грузії, 218 з них було задоволено. "Найбільша кількість матеріалів такого роду в московські суди надійшла 5 жовтня, по них було ухвалено рішення про видворення 171 громадян Грузії", - сказала Усачова.