Біля Ялти не вщухають лісові пожежі. Чергова вогненна НП сталася у Кримському природному заповіднику минулої суботи. Ліквідація полум'я продовжувалася близько 10 годин.
За інформацією Головного управління МНС України в Криму, епіцентр пожежі був на території 269 кварталу Ялтинського лісництва Кримського природного заповідника.
Вогнем знищений лісовий настил і кущі на площі 400 квадратних метрів. Причина спалаху і розмір збитку поки не встановлена.
Відзначимо, що це п'ята за рахунком лісова пожежа, що виникла цієї осені біля Ялти, передає «Новий регіон».
Як повідомляв «Новий Регіон», в кінці вересня на території Лівадійського лісництва у вогні знищені дерева на площі 18 гектарів. За останні 4 роки таких великих пожеж в Криму не було.
У зв'язку з лісовими пожежами, що почастішали, прокуратура республіки вирішила посилити прокурорський нагляд за виконанням законодавства про охорону лісів.
