Завтра прем'єр-міністр України Віктор Янукович вирушить до Дніпропетровська, де з рядом міністрів і наукових співробітників ознайомиться з роботою гірничо-металургійного комплексу України. Про це Янукович повідомив сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України, інформує кореспондент ForUm’у.
«Такі великі програми, як робота металургійного комплексу, повинні перебувати під невсипущим оком держави. Тут питання і ціноутворення, і питання державної політики. Ми будемо робити все, щоб в цій галузі, яка є однією з основних галузей, робота була стабільною», - зазначив прем'єр.
Він додав, що на прикладі Дніпропетровської області уряд має намір приступити до вивчення питання екологічної безпеки України, і в цьому контексті сказав: «Я просив би, у тому числі і Міністерство екології, найближчим часом розглянути це питання».
Прем'єр наголосив, що до роботи Мінекології повинні приєднатися всі профільні міністерства і відомства. Крім того на засіданні Янукович висловив намір підняти питання про те, щоб тема екологічної безпеки країни була розглянута на засіданні РНБО за участю Президента.
«Це найважливіше питання, що у нас є власні проблеми в державі: використання ресурсів, накопичення відходів та ін. У нас ще з'явилася і проблема завезення в нашу країну небезпечних відходів різними шляхами», - зауважив прем'єр.
