Суспiльство

Севастопольцям розповіли як добре вони живуть

Севастополь сьогодні об'єктивно є одним з лідерів в економіці України, за темпами зростання промислового виробництва місто займає перше місце в Україні.


Про це заявив голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин під час зустрічі з профспілковим активом міста.


Він відзначив, що в Україні за 9 місяців цього року приріст темпів промислового виробництва складає 4,5%, а в Севастополі - 48,9%.


За словами Куніцина, владу міста радують нинішні соціально-економічні показники. Так він відзначив, що в Севастополі виконується міський і державний бюджет, “відповідні відрахування на території Севастополя виконуються”. Крім того, додав він, у місті фіксується зниження безробіття до 0,6% „це найнижчий сьогодні рівень безробіття в Україні”.


В той же час, аналізуючи ситуацію в економіці і соціальній сфері міста, глава міськдержадміністрації вкотре розкритикував роботу торгівлі і міських заправок за сплату податків. За його словами, в Севастополі „ресторани і торгівля за 6 місяців показують збитки 270 тисяч гривень” „всі заправки збиткові, у них валові доходи дорівнюють валовим витратам. Ви вірите в це? Я не вірю”, передає «УНІАН».


Куніцин пообіцяв, що кадрова політика в місті „буде досить жорсткою”, в той же час керівництво міськадміністрації спиратиметься „звичайно, на місцеві кадри”.
Підкресливши, що головна задача влади сьогодні - „боротьба за якість життя людей”, він також відзначив, що серед стратегічних задач - „розробка програми інноваційної діяльності в Севастополі”.