Суспiльство

«Наша Україна» відстоюватиме позиції Універсалу

«Наша Україна» відстоюватиме позиції Універсалу

«Наша Україна» на сьогоднішньому раунді переговорів про створення Коаліції національної єдності буде відстоювати позиції Універсалу, який підписали політики під час проведення круглого столу за ініціативою Президента України.

Як повідомили в прес-службі «Нашої України», про це заявила керівник інформаційного департаменту партії «Наша Україна» Тетяна Мокріді.

«Для нашої політичної сили принциповою є наявність у змісті коаліційної угоди положень Універсалу. Політики повинні нести відповідальність за те, що вони обіцяли українському народу», - наголосила Мокріді, додавши, що саме на цих позиціях стоятимуть під час чергового раунду переговорів представники блоку Анатолій Кінах і Роман Зварич, повідомляє «УНІАН».

Мокріді також повідомила, що саме про це йшлося на сьогоднішньому засіданні політради блоку «Наша Україна». За словами Мокріді, політрада блоку почалася о 9-ій ранку, продовжувалася 1,5 години, носила формат дискусій і всі її учасники наполягали на виконанні положень Універсалу.