В інфекційне відділення Козелецької центральної районної лікарні (Чернігівська область) з діагнозом «отруєння грибами» потрапила сім'я з чотирьох осіб – жителів райцентру.
Як повідомили в управлінні МНС України в області, 65-річний господар разом з 60-річною дружиною і 35-річною дочкою назбирали в лісі грибів і їли їх разом з 80-річною матір'ю чоловіка. Гриби приготували без попередньої термічної обробки.
Приблизно через півтори години всім членам сім'ї стало погано. Потерпілим була надана необхідна медична допомога, зараз життя людей ніщо не загрожує і вони вже знаходяться удома, передає «УНІАН».
За інформацією обласної санепідемстанції, з початку року в Чернігівській області грибами отруїлися 17 осіб, троє з них померли. Найчастіше причиною отруєння є сироїжки або суміш грибів, серед яких є отруйні.