Херсонська облдержадміністрація розробила план інформаційної кампанії з попередження отруєнь дикорослими грибами, який був затверджений на засіданні комісії з питань попередження виникнення надзвичайних ситуацій при Управлінні з питань надзвичайних ситуацій і у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Як повідомили в прес-службі облдержадміністрації, згідно з планом, головам райдержадміністрацій, керівникам міськвиконкомів слід вжити заходи з заборони торгівлі дикорослими грибами на продовольчих ринках особам, що не мають дозвільних документів лабораторії санітарної експертизи.
Управлінню ветеринарної медицини в області доручено направити роботу лабораторій на проведення постійних експертиз на ринках з метою недопущення продажу дикорослих грибів приватними особами, що не мають дозвільних документів.
Начальникам управлінь освіти доручено провести в навчальних закладах тематичні заняття з питань профілактики отруєнь грибами, передає «УНІАН».
Серед населення і в місцях збору грибів розповсюджуватимуться пам'ятки для грибників.
Всі оперативні заходи проводитимуться впродовж вересня-жовтня цього року.