Сьогодні в Донецьку відбулися похорони 13 гірників, загиблих при аварії на шахті ім. Засядька 20 вересня.
Як повідомили в Інформаційному центрі Держгорпромнагляду, церемонії прощання пройшли на різних кладовищах Донецька (Щегловському, Ново-Ігнатієвському, Красний пахар, Хутір Широкий) і в с. Торез.
За інформацією лікарів, стан потерпілих, які знаходяться на лікуванні в медичних закладах Донецька, оцінюється як стабільний.
До медичних установ, де знаходяться потерпілі, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і профзахворювань направив гарантійний лист про компенсацію витрат на лікування потерпілих, передає «УНІАН».
Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і профзахворювань у Донецькій області Віктор Крот доповів про готовність виплатити належні, згідно із законом, кошти. Загальна сума складає близько 3 млн. грн.