Суспiльство

Моцик: Польща «хороший адвокат» України

Надзвичайний і Повноважний посол України в Польщі Олександр Моцик вважає Польщу «хорошим адвокатом» України з європейських справ.

Про це він сказав під час урочистості в польському місті Хелм з нагоди 140-річчя з дня народження першого Президента України, видатного історика Михайла Грушевського.

«Польща є хорошим нашим адвокатом з європейських справ, але для нас важливо і те, що ця країна має досить великий досвід свого шляху в Європейський Союз», – підкреслив Моцик.

Посол відзначив, що в даний час відносини між Україною і Польщею є відносинами високого рівня і вони важливі не тільки на двосторонньому рівні, але і в контексті євроатлантичної інтеграції України, передає «УНІАН».

На думку Моцика, спільне вшановування видатного сина України Михайла Грушевського є сприятливим випадком, щоб ще раз сказати, «що ми є хорошими друзями і народами, і що нам спільно будувати об'єднану Європу».

На запитання про розбіжності в позиціях Президента України і прем'єр-міністра в питаннях євроінтеграції, Моцик відзначив, що ніяких розбіжностей тут немає: Україна продовжуватиме європейський курс, оскільки її кінцевою метою є вступ до Євросоюзу.