
Президент України Віктор Ющенко привітав астронавта Хайдемарі Стефанішин-Пайфер з нагоди її першого польоту у складі екіпажу американського космічного корабля "Атлантіс".
"З великою гордістю в Україні сприйняли звістку про політ в космос першої жінки українського походження", - говориться в поздоровленні Президента України, поширеному в середу його прес-службою.
Ющенко висловив переконання, що важливі завдання, що їх Стефанішин-Пайфер довелося виконувати на космічній орбіті, будуть гідним внеском у розвиток міжнародної космічної галузі.
«Буду радий зустрітися під час Вашого перебування в Україні", - говориться в поздоровленні, повідомляє «Інтерфакс-Україна».
Як повідомлялося, жінка-астронавт з шатла "Атлантіс", американка українського походження Хайде-Марія Стефанішин-Пайфер після завершення польоту планує відвідати Україну.
В Україні проживають два брати і дві сестри батька астронавта.
"Атлантіс" стартував 9 вересня, повернувся на землю 21 вересня.