У Чернігові відзначають 63-у річницю визволення міста від фашистських загарбників.
Урочистості почалися традиційно – з покладення квітів до братських могил у сквері імені Попудренка і до Вічного вогню на Меморіалі Слави.
На Меморіалі Слави пройшов мітинг-реквієм. Керівники міста і області, ветерани, жителі обласного центру хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх тих, хто наближав день визволення міста над Десною.
У виступах промовці пригадали імена героїв, які пов'язані з визволенням Чернігова 21 вересня 1943 року. Серед них – Герой Радянського Союзу Олександр Сережников, на честь якого названа одна з вулиць Чернігова. Після закінчення мітингу на цій вулиці ветерани і громадськість взяли участь в святкуванні свята вулиці. Традиція відзначати день вулиць, названих на честь Героїв Радянського Союзу, була заснована кілька років тому за ініціативою чернігівських ветеранів, повідомляє «УНІАН».
Зараз в Чернігівській міській раді проходить урочистий прийом ветеранів Великої Вітчизняної війни – визволителів Чернігова. А в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка пройде вечір-концерт «Пам'ятаємо!», присвячений 63-й річниці визволення міста від фашистських загарбників.
Закінчиться святкування Дня визволення Чернігова молодіжною розважальною програмою і народним гулянням на Червоній площі.
