Українські прикордонники 9 вересня затримали автомобілі “Mercedes” і “ВМW”, які були в базі розшуку Інтерполу.
Як повідомили у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ і зв'язків з громадськістю Державної прикордонної служби України, затримання відбулися під час перевірки працівниками міліції відділення прикордонного контролю “Одеса” пасажирів і автотранспортних засобів, що прибули теплоходом ”Південна Пальміра” (Україна) з порту Стамбул (Туреччина).
Під час здійснення огляду автомобілів “Mercedes” і “BMW”, які ввозив на теплоході громадянин Молдови, а також технічних паспортів на ці автомобілі, було встановлено, що бланк технічного паспорта на автомобіль “Mercedes” містить граматичні помилки і потребує ретельного дослідження, передає «УНІАН».
Під час подальшого дослідження документів встановлено, що бланк технічного паспорта на “Mercedes” виконаний на щільному папері, водяних знаків і голограм не мав, на бланку були виявлені граматичні помилки, графи техпаспорта виконані методом друкування принтера.
При дослідженні технічного паспорта на автомобіль “BMW” було встановлено, що в стрічці ”об'єм двигуна” напис також виконаний методом друкування принтера.
Транспортні засоби були перевірені по базі даних викрадених автомобілів, а після цього і по базі даних Інтерполу. В результаті аналізу виявилося, що ці автомобілі були викраденими і знаходилися в розшуку.
Зараз технічні документи направлені в Одеську митницю на більш поглиблене дослідження.