Перший віце-спікер Верховної Ради України Адам Мартинюк упевнений, що лідер БЮТ Юлія Тимошенко не завжди говорить правду. Про це він заявив під час сьогоднішньої прес-конференції, передає кореспондент ForUm’у.
«Дуже добре, що Тимошенко вміє розказати так, що і сама вірить у те, що розказує. Це її найбільша перевага. Її найбільша цінність у тому, що її уважно слухають журналісти, тому що вона завжди щось скаже. На превеликий жаль, далеко не все те, що вона говорить, відповідає дійсності», - заявив Мартинюк.
Мартюнюк підкреслив, що «підтримує тих, хто звинувачує Тимошенко в плагіаті». «Спочатку був законопроект іншої політичної сили, потім Юлія Володимирівна (Тимошенко - ред.) зі своїм підписом один до одного подала законопроект», - сказав перший віце-спікер.
Коментуючи розроблений БЮТ законопроект про опозицію, Мартинюк запитав у журналістів: «Ви його читали? Ви бачили, який вона там пропонує створити Кабінет Міністрів?». Він виразив обурення тим, що цим законопроектом Тимошенко пропонує створити паралельний Кабінет Міністрів з не менше 15 міністрів зі всіма пільгами, які надаються діючому уряду. «Вона хоче, щоб на цей опозиційний Кабінет Міністрів у державному бюджеті виділялося окреме фінансування, приблизно на тому ж рівні, що і діючий Кабінет Міністрів».
Мартинюк відзначив, що цим же документом пропонується надати опозиційному Кабміну право ветувати закони і розпорядження діючого уряду.
