Президент України Віктор Ющенко заявляє про готовність України виступити в ролі сторони, яка б могла допомогти врегулювати нагірно-карабаський конфлікт.
"Ми готові бути тією стороною, яка могла б виступити в тій формі і в тій ролі, яка найбільше всього підходить учасникам (конфлікту – ред.) для його врегулювання", - сказав Ющенко на спільній прес-конференції з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, передає «Інтерфакс-Україна».
За словами Ющенка, тема нагірно-карабаського конфлікту обговорювалася під час його переговорів з азербайджанським колегою Алієвим. "Україна, як і раніше, надає всі потенційні можливості, доступні нам, для врегулювання цього конфлікту, і ми просимо азербайджанську сторону врахувати це ", - відзначив він.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом