Газета «Блик» розповідає про зйомки новорічного шоу на одному з українських телеканалів. «Далі прибули Наталія Могилевська і Людмила Гурченко, - повідомляє газета. - Цього року вперше знімають вогник так рано, зазвичай – жовтень-листопад. Я особисто після зйомок поїду на море загоряти! Тому зараз бенгальські вогні і новорічна атмосфера ніяк не укладається в моїй голові, – поділилася Могилевська. Людмилу Марківну ж зустрічали не так тепло, як Наташу. Режисеру раз у раз доводилося нагадувати масовці, що перед ними ЗІРКА!» Інше тут.
«Газета по-Киевски» розповідає про нову ідею Леоніда Черновецького – перейменувати столичні вулиці Василевської і Воровського. «А починалося все нешкідливо. Київський мер проводив дипломатичну зустріч з послом Польщі Яцеком Ключковським. Він і подав Леоніду Черновецькому ідею прибрати з карти Києва імена поляків-комуністів. Мовляв, не дуже їх поважають на Батьківщині, - пише видання. - Київський мер пообіцяв винести на сесію Київради питання про перейменування цих вулиць. У міського голови є навіть варіант, як саме змінити назву вулиці Воровського – привласнити їй ім'я Георгія Гонгадзе. Зате в столиці може бути увічнена пам'ять відомого польського історика Єжи Гендровича, який запропонував ідею примирення Польщі і України, і що немало зробив для її просування. Що в Києві назвуть ім'ям Гендровича, поки невідомо. Раніше, за словами посла, планували перейменувати провулок Горького, але цього так і не відбулося... Ідея перейменування вулиці Гонгадзе виникла в 2005 році. На честь журналіста назвали вулицю Машинобудівну, і навіть почали вішати таблички. Очевидно, тепер їх доведеться переносити на Воровського – якщо Київрада підтримає ідею мера. Адже після помаранчевої революції була ідея навіть Банкову назвати Гонгадзе». Продовження тут.
«Комерсант-Україна пише про те, як міністри злякалися введення інституту держсекретарів. «Вчорашнє засідання Кабінету Міністрів вів перший віце-прем'єр Микола Азаров: глава уряду Віктор Янукович перебував у Польщі з робочим візитом, - пише видання. - На засіданні міністри обговорювали питання про співпрацю Кабінету міністрів з Верховною Радою , законопроект "Про Кабінет міністрів" – у зв'язку з чим на нараду були запрошені народні депутати. Тим часом членів уряду більше цікавив новий закон про Кабінет Міністрів, обговорення якого почав сам Микола Азаров. "Я ось учора ввечері його прочитав і не можу до кінця зрозуміти – що в ньому допоможе вирішити існуючі на сьогоднішній день проблеми?! – допитувався він у міністра юстиції Романа Зварича.– Тобто як я можу напряму впливати, наприклад, на держпідприємства або підприємства, які мають велику частку держвласності?!" Відповіді він так і не отримав. – Слухай, Роман, а навіщо взагалі ці держсекретарі? – поцікавився пан Гриценко. – Ну, будеш їм призначати там всяку адміністративну роботу...– відповів міністр юстиції. – А заступників я своїх куди подіну?! – нервово затягнувшись, здивувався міністр оборони. – Ну і заступникам буде, але заступник -то політик, а цей всю технічну роботу виконуватиме. До розмови підключився глава МНС Віктор Балога. – А може, ми всіх заступників тобі в Мін’юст віддамо? Або в Раду? Посміявшись, міністри якийсь час стояли мовчки. Проте главу Міноборони не залишало у спокої питання про доцільність введення інституту держсекретарів. – Тобто, це він буде як неприкаяний між ногами плутатися? – ні, ну чого! – занервував Роман Зварич.– Заступники вестимуть роботу з конкретних напрямів, а цей забезпечуватиме їм всю технічну і адміністративну роботу – ну, як водій! Але пану Зваричу так і не вдалося переконати в необхідності держсекретарів ні Анатолія Гриценка, ні інших міністрів». Подробиці за посиланням.
«Комсомольська правда в Україні» пише про те, що в Раді організовується... бійцівський клуб. «Залучив нардепів до занять бютівець Сергій Потімков, - пише газета. - Сам він вже рік тренується у відомого сенсея Геннадія Мінки. Ставши депутатом, Сергій залучив до тренувань свого друга Дмитра Видріна. А коли весною парламент стало розпирати від пристрастей, у приятелів виникла ідея навчити колег битися по-справжньому. Як стверджують організатори клубу, для політика такого рівня, як депутат Верховної Ради, важливо зберігати лице в будь-якій ситуації. Звідси і виник бійцівський клуб «Ронін». - Сенсей Геннадій Мінка взявся навчати членів клубу стилю кенджутсу, - розповів кореспонденту «КП» Сергій Потімков. – Ми б'ємося на дерев'яних мечах, але вбити ними теж можна. Отже до підбору кандидатів в нашу організацію підходимо уважно. Тепер з приводу назви. Ронін – це самурай, що залишився без свого господаря, людина абсолютно вільна, але з самурайським кодексом честі. Сергій Потімков говорить, що таке назва вони дали клубу спеціально. Біля порогу спортзалу депутати залишають свою фракційну приналежність. Одночасно те, чому їх навчають на тренуваннях, цілком може стати в нагоді і в політичній боротьбі.. - Але дозвольте, меч - холодна зброя! Як же в Раду його проносити думаєте? - поцікавилася «КП» вже у Дмитра Видріна. - Носяться мечі для кенджутсу за спиною. Отже, думаю, приховати таку під піджаком Brioni депутату буде нескладний. А обшукувати нардепів охорона не має права. - чи не дуже складну техніку колегам пропонуєте? Вони, даруйте, і в морду дати до ладу не вміють, а тут – мечі, самурайський кодекс. - Справжній самурай не шукає легких шляхів! – відрізував депутат. – Досить вже депутатам штовхатися пітними животами – це не гідно ні чоловіка, ні депутата. Сподіваємося, наші тренування розвинуть в них благородність – і фізичне, і духовне. Його парламенту зараз дуже не вистачає. А ось хто саме з нардепів вже надумав помахати мечем – це, за словами Видріна, таємниця клубу. Приймають в клуб, стверджує нардеп, не тільки бютівців. Тому як самураям Ради цікаво виростити для себе сильних супротивників». Перші тренування призначені на кінець вересня.Продовження тут.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом