Суспiльство

Мороз: Нова коаліція з'явиться наступного тижня

Мороз: Нова коаліція з'явиться наступного тижня

Під час сьогоднішньої зустрічі голови Верховної Ради Олександра Мороза з заступником Державного секретаря США Денієлом Фрідом, останній відзначив, що вітає відданість голови українського парламенту у побудові демократії в Україні. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, в інтерв'ю журналістам повідомила прес-секретар спікера ВР Вікторія Шведова.

«США щиро переживають за вільну, суверенну і незалежну Україну», - процитувала слова Фріда Шведова.

За її словами, під час сьогоднішньої зустрічі Фрід підкреслив, що США готові співпрацювати з новим урядом, який був вибраний демократичним шляхом. Заступник Держсекретаря США під час нинішнього візиту до України має намір провести зустрічі з керівництвом Кабінету Міністрів, керівництвом антикризової коаліції і з представниками української опозиції.

У свою чергу, голова парламенту підкреслив, що виняткову роль, в існуючому між Україною і США діалозі відіграватимуть демократичні зміни, які відбуватимуться в Україні. За словами Мороза, «у нас сформована влада, яка відповідає очікуванням виборців», що підтверджують і соціологічні опитування, згідно з якими майже 49% опитаних українців підтримують нинішню владу.

Кажучи про процеси всередині українського парламенту, Мороз нагадав, що зараз продовжуються переговори про розширення парламентської коаліції і підкреслив, що для нього принципово, щоб «Наша Україна» також була у складі коаліції. Мороз, за словами Шведової, висловив надію, що після інтенсивної роботи експертів і робочої групи, вже наступного тижня буде оголошено про новий формат коаліції.