Суспiльство

Свіжі газети: Синяки Ганни Герман, еротичний танець Писанки, меню для Ющенка

Свіжі газети: Синяки Ганни Герман, еротичний танець Писанки, меню для Ющенка

«Блик» пише про те, що на українське телебачення повертається українська суперзірка Руслана Писанка. «Блиск» побував на зйомках проекту «Танці із зірками» каналу «1+1., - мовиться в статті. - Руслана Писанка явно не професіонал. Втім, телеведуча в дитинстві танцювальний досвід теж мала, але якось розбився рояль, і навчання припинилися. На зйомках Руслана прагнула швидко надолужити упущене. Але, знову невдача! Чи то підлога була дуже слизькою, чи то теледіва дуже захопилася партнером, але на рівному місці вона впала і підвернула ногу. Проте, це не стало перешкодою, і Писанка продовжила кружляти в улюбленому еротичному танці «Стріп пластик». Подробиці тут.

Крім того, газета узяла інтерв'ю у Ганни Герман, розпитавши в неї про подробиці написання книги про Віктора Януковича.

«– Ходять чутки, що Віктор Янукович «піднімає руку» на своїх соратників і близьких людей?, - запитала газета.

– Ви мене хоча б раз бачили з синяками? За весь час моєї роботи з Януковичем, я не почула, щоб він навіть голос підвищив. Так, йому це і не треба робити. В його характері є щось таке, що примушує людей його слухати, без підвищення голосу і рукоприкладства». Решта інтерв'ю тут.

«Газета по-Киевски» пише про школу, в якій 1 вересня чекають в гості Президента України. «В спецшколі № 177 до 1 вересня лагодять крани і складають меню для буфета – Ющенко обіцяв приїхати, - пише видання. - Вчителі говорять, що відвідати цю зразково-показову школу в день знань Президент обіцяв ще минулого року, але послався на зайнятість. Вони сподіваються, що цього року він точно знайде час». Подробиці тут.

Крім того, видання розказує про потворну накрутку продавців на кавуни. «Закупівельна ціна - 16-25 коп за кг, а на київських ринках їх продають по 1,20-1,30, - мовиться в статті. - І це при тому, що киянам обіцяли «смугасті вітаміни» всього по 60-80 коп. – Це чистісінька монополізація ринку, – вважає директор «Херсонської овочевої компанії» Олексій Лучкін. – Мережі супермаркетів і особливо торговці на ринках диктують свої умови і самі встановлюють високі ціни. Транспортування 20 тонн кавунів коштує 2200 грн. Разом – 11 копійок за кг кавуна. Плюс 20 копійок – закупівля. Разом виходить 30-35 копійок. Все інше – націнки, витрати фірми, прибуток. Про те, що київські продавці самовільно встановлюють ціни на цей товар, свідчить і такий факт. Всього два тижні тому кавуни в Херсоні збували за викидною ціною – 3-10 коп за кіло. Проте на київських цінах на кавуни це практично не відобразилося. Хіба що в магазинах вони стали трохи дешевшими: 87-90 коп замість 1,20-1,30 за кіло. Це тому що великі постачальники частково здатні впливати ціни в магазинах і супермаркетах, на відміну від ситуації на ринках». Інше тут

Газета «Факти» взяла інтерв'ю у нового віце-прем'єра регіональної політики Володимира Рибака. «Жили ми бідно, - розказав віце-прем'єр. - Мати, бувало, вишивала на білому полотні якісь квіточки і несла його продавати на базар, щоб купити в будинок продукти. Батько працював на шахті, але там отримав травму і пішов на водоканал. Книг у будинку не було. Добре, поряд був Будинок культури, куди я бігав в бібліотеку. Бувало, що і школу пропускав: потрібно було корову пасти. Тому, коли я закінчив вісім класів і зібрався йти в дев'ятий, батько мене викликав на серйозну розмову. Дивлюся, а у нього в очах сльози. Говорить, - не буде у тебе дев'ятого класу, не потягну я. Йди, мовляв, у будівельний технікум, одержуватимеш 18 рублів стипендії, я накину рублів шість, салом і картоплею забезпечу. От так я і потрапив у Ясиноватський технікум, став вчитися, у мене з'явився інтерес до спеціальності. А потім армія. Там я, до речі, і одружувався. Під час самоволки». Інше тут.

«Комерсант-Україна розказує про те, що Президента позбавили права давати доручення уряду. «Вчора перший віце-прем'єр Микола Азаров провів спільне засідання відразу трьох з п'яти урядових комітетів, - пише газета. - Незважаючи на те, що засідання не продовжилося і 20 хвилин, на ньому було ухвалено відразу два важливі рішення – зменшити повноваження Президента, заборонивши йому давати доручення уряду, а також залишити основну базу інституту сухопутних військ в Одесі і не переношувати її до Львова. Трохи пізніше із залу вийшли і міністри. Анатолій Гриценко був явно чимось засмучений. «Ви собі уявляєте офіцерів Генштабу, навчених на курсах?!» – обурювався він, звертаючись до колег по уряду. Главу Міноборони намагався розвеселити Дмитро Табачник. «Тобі що, буде погано, якщо офіцери раз на рік з дружинами зможуть їздити на відпочинок до Одеси?» – під загальний сміх запитав він. Проте, як з'ясувалося пізніше, головним питанням засідання стало скорочення повноважень Президента у зв'язку з положеннями нової редакції Конституції. «Ми усуваємо право Президента давати доручення уряду, а також залишаємо за ним можливість припиняти рішення одночасно з обігом у суд», – повідомив заступник міністра Кабінету міністрів Олександр Лавринович». Подробиці з посиланням.

Газета «Комсомольська правда в Україні» з'ясовувала, що радять Віктору Ющенку його 40 радників. «За підрахунками «КП», при Вікторі Андрійовичі зараз перебуває 34 позаштатних і вісім штатних радників. Різниця між тими і іншими – суттєва, - пише видання. - Штатні працюють повний робочий день, коментують кроки свого патрона – у зв'язку з цим по ТБ часто видно радника з юридичних питань Миколу Полуденного, «гуманітарного радника» Маркіяна Лубківського або консультанта з «оборонки» Володимира Горбуліна. У позаштатників графік вільний: хочеш - радь, хочеш - ні, але і робота ця ніяк не оплачується. Зате серед них зустрічаються естрадні і спортивні знаменитості (див. нижче), які без відриву від основної діяльності можуть впливати на Президента. Якщо вийде. В числі найбільш відомих безкоштовних радників Ющенка - нардепи-нашоукраїнці Борис Беспалий, Лілія Григорович і Ксенія Ляпіна, губернаторша Київщини Віра Ульянченко і мер столиці Черновецький, екс-глава «Нафтогазу» Олексій Івченко. Всі вони – хто частіше, хто рідше - забезпечують главу країни своїми думками. А ось, чи користується Президент їх порадами – це вже інше питання: говорять, Ющенко радиться, але вирішує сам. Радник має право: на невідкладний прийом у Президента і держсекретаря, на участь у засіданнях Кабміну, на користування спецзв'язком. «Гола ставка» штатного президентського радника згідно з березневою постановою Кабміну складає 2305 гривень – це якщо радник до того ж глава профільної служби Секретаріату (як, наприклад, Маркіян Лубківський, який очолює гуманітарне відомство Секретаріату, або Микола Полуденний – керівник служби правової політики). «Просто радникам», які нічого не очолюють, належить по 2180 грн. на місяць. Але це, звичайно, не всі їхні гроші. Існує також 50-процентна надбавка за ранги і чини, 10-процентна - за знання іноземної мови, 5-10-процентна - за науковий ступінь і багато інших бонусів, що значно підвищують доходи радників. Позаштатні радники задовольняються тільки службовою «скориночкою» - платня за службу їм не встановлена». Подробиці тут.