19 серпня в авіаційну бригаду Повітряних сил Збройних сил України, яка дислокується в м. Васильків Київської області, прибуває військова делегація Федеральної Республіки Німеччина.
Як повідомили в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, передбачається, що Україну у складі німецької делегації відвідає 6 чоловік, зокрема, голова об'єднання льотчиків збройних сил ФРН генерал-лейтенант Йерг Кюбарт, перший космонавт колишньої Німецької Демократичної Республіки генерал-майор Зігмунд Йен, а також три генерали і командир однієї з авіаційних частин ВПС ЗС ФРН.
Під час візиту іноземні гості планують зустрітися з представниками української Ради ветеранів 17-ї Повітряної Армії, Фонду ветеранів Військово-повітряних Сил, ознайомитися з життєдіяльністю авіаційного об'єднання, а також обговорити питання подальшої співпраці військових авіаторів – ветеранів України і ФРН.
Зокрема, представники Німеччини проведуть зустрічі з керівним і льотним складом військової частини, українськими ветеранами-авіаторами, ознайомляться із зразками озброєння і авіаційної техніки об'єднання, а також планують обговорити питання, пов'язані з особливостями їх експлуатації.
Крім того, під час робочих зустрічей українські і німецькі делегації обговорять питання, які представляють взаємний інтерес.
