Суспiльство

Мороз привітав учасників Всесвітнього форуму

Голова Верховної Ради України Олександр Мороз направив привітання делегатам і гостям ІV Всесвітнього форуму українців.

"Глибоко символічно, що нинішні високопредставницькі збори проводяться в ювілейний час – коли відзначається 15-а річниця Незалежності України. Це дає можливість всім нам разом підвести підсумки пройденого шляху і визначити чіткі орієнтири майбутнього розвитку нашої держави", - мовиться в поздоровленні.

"Весь цей час ми відчували і відчуваємо ваші переживання і щиру допомогу з далеких і близьких земель зарубіжжя. Вірю, що учасники форуму, перебуваючи на рідній українській землі, серед рідного народу зможуть отримати власні враження про сучасну Україну", - заявив Мороз, звертаючись до делегатів.

Голова Верховної Ради виразив упевненість, що за результатами форуму будуть вироблені конструктивні пропозиції, які надалі виявляться корисними при розробці стратегії розвитку і процвітання України.