Суспiльство

В українських потягах не годуватимуть примусово

Антимонопольний комітет України отримав офіційне підтвердження виконання рекомендацій «Південно-Західною залізницею» щодо припинення включення плати за продуктові набори до вартості квитків на потяг № 2/1 «Київ-Москва-Київ».

На виконання рекомендацій Комітету, залізниця скасувала наказ, відповідно до якого із пасажирів 8 та 9 вагонів зазначеного потягу додатково стягувалися 25 та 17 гривень за харчування відповідно, повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету України .

Одночасно, залізниця повинна поінформувати населення про припинення включення вартості продуктових наборів до квитків на «Столичний експрес».

Таким чином, відтепер неправомірне нав’язування харчування на залізниці відмінено.

«Комітет неодноразово наголошував, що будь-які додаткові послуги у потягах, у тому числі й харчування, в жодному разі не можуть бути обов’язковими. Відмова монополіста від «експериментального примусу» — це наша чергова перемога у відстоюванні добровільного вибору та прав пасажирів», — зазначив Голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв.