Шістьох молодих людей, які вчинили наругу над декількома могилами на канівському кладовищі, виявили місцеві правоохоронці. Про це повідомив інспектор ЦГЗ УМВС в Черкаській області Юрій Дученко.
Вночі 21 липня вони перекинули кілька хрестів на могилах, зруйнували кілька надгробників, а також розкидали ритуальні вінки із свіжих могил. Наступного дня в райцентрі почали поширюватися чутки про нічний «шабаш секти сатаністів».
Як з'ясувалося, ввечері того дня п'ятеро молодиків і одна дівчина, купивши пиво і горілку, влаштували вечірку на кладовищі.
«Після тривалого вживання спиртних напоїв, - розказав Дученко, - компанія початку розважатися: влізали на хрести, фотографувалися на них, після чого перекинули хрести на двох могилах і вставили їх в землю... Відійшовши від компанії, двоє зловмисників окремо від своїх товаришів... повалили на кількох пам'ятниках надгробні плити і хрести, а дівчина допомагала їм, розкидаючи при цьому вінки з нових могил».
Під час обшуку у дівчини правоохоронці знайшли фотознімки, зроблені тієї ночі на кладовищі.
Підозрювані заперечують свою причетність до скоєного, а також до руху сатаністів.