Кабінет Міністрів України доручив Міністерству палива і енергетики до 15 листопада збільшити накопичення вугілля на складах до 3,7 млн. тонн.
Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України з питань паливно-енергетичного комплексу Андрій Клюєв сьогодні в Києві, відкриваючи нараду в Кабміні з питань підготовки до опалювального сезону 2006-2007 рр.
За його словами, на сьогодні на складах ТЕЦ накопичено 2,2 млн. тонн вугілля. «До 15 листопада необхідно додатково накопичити 1,5 млн. тонн вугілля», - сказав Клюєв. Також віце-прем'єр з ПЕК відзначив, що в 2006 році спостерігається збільшення кількості аварій на підприємствах ПЕК - в 3 рази більше, ніж у 2005 році.
Нагадуємо, що за даними Держкомстату, видобуток готового вугілля в Україні за січень-липень п. р. виріс, у порівнянні з аналогічним періодом 2005 р., на 1,3% - до 35,9 млн. тонн. В липні було здобуто 5,1 млн. тонн вугілля, що на 0,5% більше за попередній місяць п. р. і на 3,2% більше липня минулого року.
Видобуток вугілля в Україні в 2005 році скоротився на 2,8% або на 2230,6 тис. тонн, у порівнянні з 2004 роком, - до 77921,4 тис. тонн.