У Волинській області сьогодні до лікарні було доставлено двох людей, які отруїлися грибами.
Як повідомили в прес-службі ГУ МНС України у Волинській області, у тому числі госпіталізовано трирічну дитину, стан якої важкий. В даний час вона знаходиться в реанімації дитячої лікарні Луцька. В реанімацію обласної клінічної лікарні доставлено 71-річну мешканку села Судче Любешівського району.
За словами завідуючого відділенням анестезіології Волинської обласної дитячої лікарні Олега Тацюна, важкий стан при отруєнні грибами зумовлений тим, що гриби містять речовини, які вибірково діють на внутрішні органи і нервову систему. Навіть один грам сухої маси грибів є смертельною дозою для людини.
Загалом на Волині з початку грибного сезону отруїлося близько 20 чоловік, з них вісім дітей.
