Суспiльство

Держспоживстандарт контролюватиме якість газу

Державний комітет із питань технічного регулювання і споживацької політики має намір упроваджуватися в систему контролю над якістю споживацького газу.

Про це сьогодні повідомив журналістів голова Держспоживстандарту Олег Висоцький.

«Ми провели зустріч з представниками НАК «Нафтогаз України», з новими заступниками підготували документ, який полягає в тому, що ми будемо брати участь в організації роботи… і потроху упроваджуватися в систему контролю над якістю споживацького газу...», - заявив Висоцький.

«УНІАН»