Президент України Віктор Ющенко в п'ятницю, 18 серпня, візьме участь у IV Всесвітньому форумі українців, який відбудеться в Києві 18-20 серпня.
Про це повідомляє прес-служба Глави Держави.
Як повідомлялося, о 10.00, 18 серпня, в Національному палаці «Україна» відбудеться церемонія урочистого відкриття форуму.
В роботі IV Всесвітнього форуму українців у Києві візьмуть участь 450 делегатів, 450 гостей, 50 представників т. з. «четвертої хвилі» еміграції, 80 представників зарубіжних ЗМІ, 450 учасників фестивалю «Український спів у світі» - всього близько 1900 чоловік.
