В Києві вилучено вже 277 ігрових автоматів, які працювали без відповідних дозвільних документів.
Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.
Повідомляється, що «одноруких бандитів» вивозять на спеціальний склад за адресою: бульвар Лепсе, 28, поки їх власники не оформлять належні документи.
За зберігання ігрових автоматів столична влада бере з порушників відповідну плату у розмірі 20 грн. за добу.
Перевірка легальності роботи представників азартного бізнесу триває, відзначає прес-служба.
Нагадуємо, що 11 травня Черновецький дав доручення впродовж місяця провести перевірку дотримання законодавства суб'єктами грального бізнесу. Перевірку повинні провести спеціально створені комісії, склад яких погоджено з КМДА. Метою перевірки є наведення належного порядку у сфері грального бізнесу і збільшення надходжень до бюджету м. Києва.
Доручення також передбачає, що програма перевірки повинна бути погоджена з Київською міською державною адміністрацією.
