Суспiльство

Мер розгляне всі скарги киян

Голова Київської міської державної адміністрації Леонід Черновецький обіцяє, що всі скарги киян будуть розглянуті.

Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в КМДА. «Ніхто не залишиться забутим», - сказав Черновецький.

За його словами, Київська міськдержадміністрація щомісяця одержує до 10 тисяч скарг, проте відразу вирішити всі питання не виходить. При цьому Черновецький відзначив, що саме нова команда КМДА ініціювала, щоб заяв громадян стало надходити більше.