На Запоріжжі співробітниками УДСБЕЗ викрито службових осіб Бердянської райдержадміністрації. Вони в жовтні минулого року, без згоди землекористувача - військової частини МО України, склали незаконне розпорядження, за яким з постійного користування зазначеної військової частини вилучили земельну ділянку загальною площею 2685 га, й у подальшому передали її до земель запасу однієї з сільрад Бердянського району. Про це ForUm’у повідомили у ДЗГ МВС України.
Внаслідок протиправних дій правопорушників державі завдано збитків на суму понад 66,9 млн. гривень. Обласною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.365 КК України (перевищення влади або службових повноважень).
