Архiв

У потрійне ДТП потрапили два автомобілі ДАІ

Під Києвом автомобіль «Мерседес» збив і важко травмував трьох інспекторів ДАІ.
Як повідомили у відділі пропаганди і профілактики ДАІ Києва, ДТП сталася близько 3.00 на автодорозі Київ-Харків.


Водій автомобіля «Мерседес», який рухався з Борисполя у напрямі Києва, перевищив швидкість і не впорався з керуванням, внаслідок чого його автомобіль зіткнувся з двома автомобілями патруля ДАІ і важко травмував трьох інспекторів, які займалися оформленням іншої дорожньо-транспортної події.


Потерпілі у важкому стані були госпіталізовані. Їм зроблено декілька операцій.


За фактом ДТП порушено кримінальну справу.

«УНІАН»