Сьогодні віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв прийняв члена комісії з питань економіки та енергетики та комісії з питань співпраці з Європарламентом вищого законодавчого органу Угорської Республіки, дійсного члена Академій Наук Угорщини та Росії Ласло Каполі. Про це ForUm’у повідомили у прес-службі Кабінету Міністрів.
«Стан українсько-угорської співпраці в енергетичній галузі можна оцінити позитивно», - відзначалося в ході ділової зустрічі, під час якої були також обговорені перспективні напрямки взаємодії між урядами двох країн, в тому числі, шляхи подальшої реалізації українсько-угорського контракту з поставок електроенергії з України.
Також розмова торкалася можливостей створення спільних проектів у електроенергетиці, зокрема, спорудження пікових гідроелектростанцій на притоках річки Тиса. «Україна зацікавлена у співпраці з країнами Європейського Союзу в енергетиці і має всі можливості для підтвердження свого доброго імені надійного партнера перед європейськими колегами», - підкреслив віце-прем’єр-міністр України.
Андрій Клюєв підтримав пропозицію, передану від імені уряду Угорщини доктором Ласло Каполі, стосовно проведення наприкінці вересня офіційної міжурядової зустрічі з широкого кола питань взаємодії урядів України та Угорщини, зокрема, у сфері енергетики.
