Суспiльство

Черновецький зустрінеться з послом Індонезії

Сьогодні о 17.30 відбудеться зустріч Київського міського голови Леоніда Черновецького з Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Індонезія в Україні Олександром Латуріувом.

Як повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації, зустріч присвячена питанням співпраці між Посольством Республіки Індонезія в Україні і Київською міською державною адміністрацією, розвитку взаємовигідних відносин між столицями – Києвом і Джакартою.

«УНІАН»