Сьогодні вранці, о 5.40 до чергової частини міліції поступило повідомлення про напад на охоронця бригади з охорони дипломатичних і консульських представництв, який чергував біля Посольства Узбекистану.
Як повідомили в Центрі громадських зв'язків МВС України в Києві, напад відбувся біля посольства, яке розташоване на вул. Володимирській, 16.
За даними прес-служби Внутрішніх військ МВС України, невідомі з метою заволодіння зброєю охоронця, напали на нього, внаслідок чого прапорщик (1971 р. н.), в якого, до речі, сьогодні день народження, отримав ножові поранення шиї і руки. Втім, незважаючи на це, він зміг доповісти про інцидент своїм старшим і посилити, таким чином, охорону посольства. Крім того, він викликав наряд міліції і швидку допомогу для себе.
Як відзначили в прес-службі ВВ, охоронця прооперовано в одній з лікарень міста. Стан його здоров'я у лікарів не викликає побоювання.
Крім того, керівництвом ВВ МВС України вже видано наказ про його нагородження.
Зараз він свідчить слідчій групі у справі про напад.
