Переглядається концепція існування НАК «Нафтогаз України». Про це, як передає кореспондент ForUm’у, сьогодні на прес-конференції повідомив міністр палива і енергетики України Юрій Бойко.
За його словами, тепер «Нафтогаз» забезпечуватиме стабільність транзиту газу і нафти.
«Великі кредити, які взяли (це півтора мільярда доларів) погіршили фінансове становище «Нафтогазу». У нас є механізм, який дозволить забезпечити його функціонування і виконання нових завдань, які стоять перед ним», - сказав міністр і запевнив, що компанія буде стійкою і збалансованою.
Бойко відзначив, що найближчим часом буде проведено коректування фінансового плану НАК.
