Архiв

Завтра збірна України зіграє з азербайджанцями

Завтра збірна України зіграє з азербайджанцями

Завтра національна збірна України з футболу зіграє товариський матч із збірною Азербайджану.
Про це сьогодні на прес-конференції в Конча-Заспі повідомив головний тренер національної збірної України з футболу Олег Блохін.
Він відзначив, що матч проходитиме в Києві на стадіоні «Динамо».

«УНІАН»