В Дарницькому районі Києва місцева влада продовжує боротися із стихійною торгівлею. Згідно з розпорядженням Дарницької райдержадміністрації (РДА) в м. Києві "Про приведення до ладу дрібнороздрібної торгівлі, ліквідацію і запобігання виникнення стихійної торгівлі" N859 від 8 липня 2006 року створено комісію для проведення комплексного обстеження дрібнороздрібної торгової мережі.
За інформацією Дарницької райдержадміністрації, комісію очолив заступник голови РДА Михайло Гич, його "правою рукою" став Сергій Шпак (заступник начальника Дарницького РУ ГУМУС в м. Києві). Крім того, в районі діє 5 робочих груп, до складу яких увійшли представники районної влади, депутати Дарницької райради і дільничні інспектори РУ МВС. Головною задачею перевіряючих стало обстеження точок стихійної торгівлі, розробка і внесення пропозицій для усунення стихійної торгівлі.
На сьогоднішній день у Дарницькому районі Києва вже зафіксовано близько 15 місць несанкціонованої торгівлі.
«ЛІГА»
