Архiв

На Донецькій митниці псуються продукти

На Донеччині співробітниками УДСБЕЗ викрито службових осіб Донецької митниці. Про це ForUm’у повідомили у прес-службі ЦГЗ МВС України.

Вони, знаючи про закінчення терміну зберігання під митним контролем м’ясопродуктів, які надійшли на адресу одного з ТОВ і й не були ним отримані, не забезпечили своєчасну реалізацію зазначеної продукції з метою відшкодування складських витрат митниці.

Таким чином державі завдано збитків на загальну суму 2,9 млн. гривень. Прокуратурою Донецької області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість).